از اینکه در حال بازدید از وب سایت روبان هستید بسیار خرسندیم. خرید اینترنتی در زندگی های پرمشغله امروز بسیار کارگشا و منطقی است. ما در روبان تلاش داریم تا به بهترین شکل برای شما تجربه خریدی دلچسب و رضایت بخش ایجاد کنیم.

ورود کاربران به وبسایت و خرید محصولات به معنای آگاهی کامل و پذیرفتن قوانین و شرایط استفاده از وبسایت، کالاها و خدمات فروشگاه روبان خواهد بود. کاربر با ثبت سفارش، قبول کلیه شرایط و قوانین وبسایت را اعلام نموده است.

نام کاربری شما، شماره تلفن همراهتان بوده و رمز ورودتان یک کد 4 رقمی است که از طریق سامانه اس ام اس روبان برای شما ارسال می شود و می توانید به اطلاعات اکانتتان دسترسی داشته باشید.

روزهای کاری دفتر فروشگاه اینترنتی روبان به جهت پاسخگویی، پیگیری و پشتیبانی سفارشات از شنبه تا پنجشنبه هرهفته (به استثنای تعطیلات عمومی در ایران) می باشد و کلیه سفارش های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات رسمی پردازش می شود.

سفارشاتی که در ایام فروش فوق العاده (حراج) ثبت می شوند به دلیل حجم بالای سفارشات در این ایام با تاخیر 2 الی 4 روز کاری تحویل شرکت پست داده خواهد شد.

پس از تایید نهایی سفارش و کسر موجودی کالا، کاربران امکان لغو سفارش را نخواهند داشت. حق لغو و استرداد وجه سفارش به هر دلیلی (از جمله اتمام موجودی کالا و …) برای فروشگاه روبان محفوظ می باشد.

در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید، مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری یا دلایل فنی مربوط به زیرساخت اینترنت، مبلغ پرداخت شده طی 48 ساعت کاری به حساب مشتری واریز و به ایشان اطلاع داده خواهد شد.

بروز هرگونه آسیب دیدگی یا حادثه به هنگام حمل و نقل بر عهده فروشگاه روبان نبوده و جبران خسارت با هماهنگی شرکت پست امکان پذیر خواد بود. آسیب های ناشی از حمل و نقل باید در عرض 1 روز کاری پس  از تحویل سفارش به واحد پشتیبانی روبان اطلاع داده شود و کالای آسیب دیده به همراه صورت جلسه رسمی شرکت پست و فاکتور به فروشگاه اینترنتی روبان ارسال شود.

لازم است مشتری در حضور مامور تحویل سفارش یا مامور پست، سلامت فیزیکی کالا یا هرگونه مغایرت را بررسی و در صورت وجود مشکل، از تحویل گرفتن آن خودداری کند. بدیهی است که تحویل گرفتن کالا توسط مشتری به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود.

روبان هیچگونه مسئولیتی در قبال تحویل دادن بسته از سمت پست به شخص دیگری جز سفرش دهنده ندارد.

تمامی مطالب موجود در سایت روبان از جمله تصاویر، متون، لوگو و کلیه داده ها و اطلاعات قابل کپی و دانلود  به عنوان اموال وب سایت روبان محسوب شده و حق نشر و استفاده از تمامی مطالب در انحصار وب سایت روبان است. هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی ممنوع و پیگرد قانونی دارد.

فروشگاه روبان به جز شهر تهران در هیچ نقطه ای از کشور نمایندگی فروش ندارد و کلیه سرویس ها، تراکنش های مالی و خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مرکزی و به صورت آنلاین پردازش می شود.